dhoma1

Sherbimet e Dhomave

Dhoma treshe ka nje krevat dopio dhe nje krevat tek.Ajo eshte e pajisur me nje televizor me ekran te sheshte

dhoma11

dhe satelite ku perfshihen shume kanale.Dhoma ka ajer te kondicionuar dhe sistem ngrohje.

dhoma12

Ne te gjendet nje banje e madhe private ku perfshihen tharese flokesh , lavaman mermeri

dhoma13

bide , dush , sapun dhe shampo falas.Dhoma ofron Wi-Fi falas dhe pamje mahnitese.Siperfaqja e saj eshte 35 m².