dhoma2

Sherbimet e Dhomave

Dhoma dyshe ka dy krevat tek.Ajo eshte e pajisur me nje televizor me ekran te sheshte dhe aparat satelitor  ku

dhoma4

perfshihen shume kanale.Kjo dhome ka ajer te kondicionuar dhe sistem ngrohje.Ne te gjendet nje

dhoma5

banje private me te gjitha sherbimet e nevojshme.Dhoma ka Wi-Fi falas dhe ofron pamje mahnitese..Siperfaqja e saj eshte 22 m².

dhoma6