dhoma3

Sherbimet e Dhomave

Dhoma dopio  eshte e pajisur me nje televizor me ekran te sheshte dhe me dixhital satelitor ku mund te perzgjedhesh prej qindra kanaleve ,

dhoma7

, gjithashtu ajo mundeson ajer te kondicionuar dhe sistem ngrohje.Ne te gjenden nje minibar

dhoma8

se bashku me sherbimin ne dhome nese eshte i kerkuar.

dhoma9

Kjo dhome ka nje krevat te gjere dopio dhe nje banje private me te gjitha sherbimet e nevojshem.

dhoma10

Dhoma dopio  ofron Wi-Fi falas dhe pamje mahnitese.Siperfaqja e saj eshte 28 m².