Miresevini Ne Keshtjella Margarita

Historia Jone

Keshtjella Margarita eshte modeli me I mire I nderthurjes te stilit modern dhe atij klasik, I rrethuar me hapesira te gjera dhe te  gjelberuara, dhe me nje parkim te bollshem qe ofron akomodim te rehatshem per te gjithe klientet.

Organizim Dasmash

E pse te mos organizoni ne ambientet e Keshtjella Margarita  eventin me te rendesishem te jetes suaj. Per ta bere me te paharrueshme kete dite te vecante per ju, kemi menduar ne duke ju ofruar mundesi zgjedhjeje te organizimit ne

Kuzhina Tradicionale

Menuja jone ofron nje larmishmeri te kuzhines tradicionale, me recetat kryesore me te shijshme shqiptare. Ne keto receta spikatin gatimet me baze mishin, por nuk perjashtohen

Dhomat

Dhome Familjare

dhoma1

Dhoma Twin

dhoma2

Dhoma Dopio

dhoma3